Samorząd Uczniowski 2021/2022

                                                                                                                                           Wybory do Samorządu Uczniowskiego

 

         15 września to Międzynarodowy Dzień Demokracji. W naszej szkole tego dnia odbyły się wybory do SU, w których wzięli uczniowie klas I-VIII oddając głos na kandydatów- przewodniczących poszczególnych klas. Komisję wyborczą stanowiły; Karolina Kłak i Zuzanna Matuszewska z klasy VII a oraz Urszula Soińska i Alicja Galas z klasy V a.

 

Wyniki głosowania przedstawiają się następująco:

-Adrian Boiński z klasa VIII a -21 głosów-PRZEWODNICZĄCY SU na rok 2021/22

-Otylia Gołębiowska, klasa VII a -14 głosów-ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

-Michalina Pawłowska, klasa IV a-12 głosów-SEKRETARZ

-Michalina Cichosz, klasa III a- 13 głosów-ŁĄCZNICZKA Z KLASAMI I-IIII

Ponadto, w skład SU wchodzą wszyscy uczniowie z samorządów klasowych.

Są to: z kl. VIII a- Filip Mielcarek, Jagoda Kilanowska, Piotr Wojtkowiak, z kl. VII a -Emil Pierzyński, Franciszek Wrzyszcz, z kl. VII b Wojciech Krawczyk, Dominika Króliczak , Julia Sinkiewicz, z kl. VIa -Daria Kańduła, Witold Baumann, Zofia Bogin, z kl.IVa -Franciszek Śmiałek, Oliwier Buta, Alicja Galas, z kl. IV a-Gabriela Kasprzak, Leon Gazdecki, z kl.III a-Natalia Grzelewska, Jagoda Witek, z kl. IIa-Lena Laufer, Agata Mensfeld, z kl. I-Jan Werner, Nikola Garczyńska, Nikola Kanty

Nowym opiekunem SU została wybrana pani Dominika Wiciak (56) głosy)

Zwycięzcom wyborów gratuluję oraz życzę realizacji ciekawych zadań w bieżącym roku szkolnym. Dziękuję za oddane na mnie głosy (33) i współpracę w minionym roku.

Edyta Jagodzińska

 
Rada samorządu
Skip to content