Samorząd Uczniowski 2020/2021
 
 W dniu 13 X br. odbyły się wybory do SU, swoje kandydatury zgłosiło 22 uczniów z klas II-VIII. Komisja wyborcza w składzie: Jagoda Gaweł, Nadia Grzymska, Agata Suwiczak przeliczyła głosy. Największą liczbę głosów uzyskali, przyjmując odpowiednio funkcje w SU:
 
1.Karolina Kłak, klasa VI – 23 głosy- przewodnicząca
 
2.Alex Kozłowski, klasa VIII-17 głosów –zastępca przewodniczącej
 
3.Piotr Wojtkowiak, klasa  VII-14 głosów- sekretarz/skarbnik
 
4.Jagoda Kozielska i Natalia Grzelewska , obie z klasy II- po 8 głosów- łączniczki z klasami  I-III.
 
 
 
Skład SU stanowią ponadto:
 
z klasy VIII- Julia Kańduła, Weronika Bugaj, Alicja Pazgrat, Bartosz Białas, Filip Mądry,  z klasy VII- Adrian Boiński, z klasy VI-Eliza Czarniak , Otylia Gołębiowska,  z klasy V-Daria Kańduła,  z klasy IV-Urszula Soińska, Amelia Grunt, Dominik Mensfeld, Marika Kańduła ,  z klasy III-Michalina Pawłowska, Urbański Franciszek, Igor Posieczek, z klasy II-Nadia Kubisz.
Rada samorządu
Skip to content