DRODZY  RODZICE  I UCZNIOWIE !!!
Zgodnie z Państwa i naszych uczniów prośbą i życzeniem wystąpiliśmy o przyznanie nam- całemu Zespołowi Szkolno- Przedszkolnemu w Niepruszewie- NOWEGO  PODOPIECZNEGO- DZIECKA, któremu będziemy pomagać.
Otrzymaliśmy  odpowiedź z Pallotyńskiej Adopcji Serca i mamy pod swoją opieką chłopca- oto Jego dane:
             ISAAC   TEGAWENDE(imię) GASBEOGO ( nazwisko)
kraj pochodzenia:    BURKINA  FASO (zachodnia Afryka)
sytuacja rodzinna:   chłopiec ma dwóch braci, ma żyjących obydwóch rodziców. Jest w rodzinie najmłodszy, uczy się w II klasie i jest najlepszym uczniem.

Od stycznia 2021 roku co miesiąc będziemy Go wspomagać i wysyłać na konto Pallotyńskiej Adopcji Serca – 70 złotych.
Oryginalny formularz, dane dziecka i zdjęcie chłopca można zobaczyć poniżej.

Podczas Wieczoru Kolęd , który odbył się w naszej szkole 8 stycznia 2019 roku zbieraliśmy pieniążki na naszą podopieczną Janviere z Pallotyńskiej Adopcji Serca. Dzięki Państwa szczodrości i otwartemu sercu a także dużemu zaangażowaniu  zebraliśmy   440 złotych na ADOPCJĘ  SERCA.

Serdecznie dziękuję
                                                                             Edyta Witkowska-Opas  opiekun Adopcji Serca