KADRA PEDAGOGICZNA 2020/2021 

 

L.p.

 

Imię i nazwisko

 

Nauczany przedmiot

 

Kontakt

 

Joanna Christop- Dyrektor

Matematyka

dyrektor@zsp-niepruszewo.pl

1.

Borowczyk-Przybylska Lidia

Pedagog

lidia.przybylska-borowczyk@zsp-niepruszewo.pl

2.

Natalia Fagasik

Edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający w kl. 3, wychowawca kl. 2

natalia.fagasik@zsp-niepruszewo.pl

3.

Piotr Goroński

Informatyka, zajęcia komputerowe, wychowawca kl. 4 oraz wychowawca świetlicy

piotr.goronski@zsp-niepruszewo.pl

4.

Renata Hądzelek

Fizyka

renata.hadzelek@zsp-niepruszewo.pl

5.

Edyta Jagodzińska

Język polski, wychowawca kl. 8

edyta.jagodzinska@zsp-niepruszewo.pl

6.

Anna Jarysz

Język niemiecki

anna.jarysz@zsp-niepruszewo.pl

7.

Kamilla Jewasińska

Wychowawca: grupa Smerfy

kamilla.jewasinska@zsp-niepruszewo.pl

8.

Paweł Kempa

Doradztwo zawodowe, Edukacja dla bezpieczeństwa

pawel.kempa@zsp-niepruszewo.pl

9.

Katarzyna Kłak

Matematyka, wychowawca kl. V

katarzyna.klak@zsp-niepruszewo.pl

10.

Renata Krzemińska

Język angielski,

Kierownik świetlicy

renata.krzeminska@zsp-niepruszewo.pl

11.

Martyna Kleszcz-Kuryś

Wychowawca grupy Muminki

martyna.kurys@zsp-niepruszewo.pl

12.

Joanna Majewska

Muzyka

joanna.majewska@zsp-niepruszewo.pl

13.

Izabela Seliga

Biologia, Chemia, Przyroda, Wychowawca kl. 6a

izabela.seliga@zsp-niepruszewo.pl

14.

Iwona Miałkas

Edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający kl. 3, Wychowawca kl. 3

iwona.mialkas@zsp-niepruszewo.pl

15.

Rafał Skomra

Wychowanie Fizyczne

rafal.skomra@zsp-niepruszewo.pl

16.

Szor-Skowronek Jadwiga

Język polski, logopeda

jadwiga.szor-skowronek@zsp-niepruszewo.pl

17.

Lucyna Szuder

Język polski

lucyna.szuder@zsp-niepruszewo.pl

18.

Malwina Tomkowiak

Język angielski, Technika, Wychowawca kl. 6b

malwina.tomkowiak@zsp-niepruszewo.pl

19.

Ewa Tonder

Wychowawca grupy Krasnale

ewa.tonder@zsp-niepruszewo.pl

20.

Agnieszka Werner

Edukacja wczesnoszkolna, Wychowawca kl. 1, Bibliotekarz

agnieszka.werner@zsp-niepruszewo.pl

21.

Magdalena Werner

Edukacja wczesnoszkolna

magdalena.werner@zsp-niepruszewo.pl

22.

Edyta Witkowska-Opas

Religia

edyta.witkowska-opas@zsp-niepruszewo.pl

23

Wiciak Dominika

Język angielski

dominika.wiciak@zsp-niepruszewo.pl

24.

Małgorzata Zeuschner

Historia, Geografia, WOS, WDŻ, Wychowawca kl. 7

malgorzata.zeuschner@zsp-niepruszewo.pl

25.

Piotr Poprawa

Informatyka, zajęcia komputerowe

piotr.poprawa@zsp-niepruszewo.pl

Kadra pedagogiczna
Skip to content