KADRA PEDAGOGICZNA 2021/2022 

L.p.

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot

Kontakt

1.

Joanna Christop- Dyrektor

Matematyka,

dyrektor@zsp-niepruszewo.pl

2.

Natalia Fagasik

Edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający , wychowawca kl. 3

natalia.fagasik@zsp-niepruszewo.pl

3.

Piotr Goroński

Informatyka, zajęcia komputerowe oraz wychowawca świetlicy

piotr.goronski@zsp-niepruszewo.pl

4.

Renata Hądzelek

Fizyka,

renata.hadzelek@zsp-niepruszewo.pl

5.

Edyta Jagodzińska

Język polski,

edyta.jagodzinska@zsp-niepruszewo.pl

6.

Anna Jarysz

Język niemiecki, nauczyciel świetlicy,

anna.jarysz@zsp-niepruszewo.pl

7.

Kamilla Jewasińska

Wychowawca: grupa Smerfy,

kamilla.jewasinska@zsp-niepruszewo.pl

8.

Paweł Kempa

Doradztwo zawodowe, Edukacja dla bezpieczeństwa

pawel.kempa@zsp-niepruszewo.pl

9.

Katarzyna Kłak

Matematyka, wychowawca kl. 6a

katarzyna.klak@zsp-niepruszewo.pl

10.

Renata Krzemińska

Język angielski,

wychowawca kl. 7b,

Kierownik świetlicy

renata.krzeminska@zsp-niepruszewo.pl

11.

Martyna Kleszcz-Kuryś

Wychowawca grupy Muminki

martyna.kurys@zsp-niepruszewo.pl

12.

Marlena Kwiecińska-Kańduła

Technika,

 

13.

Joanna Majewska

Muzyka,

joanna.majewska@zsp-niepruszewo.pl

14.

Izabela Seliga

Biologia, Chemia, Przyroda, Wychowawca kl. 5a

izabela.seliga@zsp-niepruszewo.pl

15.

Iwona Miałkas

Edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający , Wychowawca kl. 4a

iwona.mialkas@zsp-niepruszewo.pl

16.

Rafał Skomra

Wychowanie Fizyczne, wychowawca kl. 7a

rafal.skomra@zsp-niepruszewo.pl

17.

Szor-Skowronek Jadwiga

Język polski,

jadwiga.szor-skowronek@zsp-niepruszewo.pl

18.

Lucyna Szuder

Język polski,

lucyna.szuder@zsp-niepruszewo.pl

19.

Małgorzata Świątek-Ludwiczak

Pedagog, logopeda

malgorzata.swiatek-ludwiczak@zsp-niepruszewo.pl

20.

Ewa Tonder

Nauczyciel wychowania przedszkolnego,

ewa.tonder@zsp-niepruszewo.pl

21.

Agnieszka Werner

Edukacja wczesnoszkolna, Wychowawca kl. 2, Bibliotekarz

agnieszka.werner@zsp-niepruszewo.pl

22.

Magdalena Werner

Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1a

magdalena.werner@zsp-niepruszewo.pl

23.

Edyta Witkowska-Opas

Religia,

edyta.witkowska-opas@zsp-niepruszewo.pl

24

Wiciak Dominika

Język angielski,

dominika.wiciak@zsp-niepruszewo.pl

25.

Małgorzata Zeuschner

Historia, Geografia, WOS, WDŻ, Wychowawca kl. 8a

malgorzata.zeuschner@zsp-niepruszewo.pl

26.

Piotr Poprawa

Informatyka, zajęcia komputerowe

piotr.poprawa@zsp-niepruszewo.pl

Kadra pedagogiczna
Skip to content