1 grudnia 2022 r. odbędą się zebrania z rodzicami

Harmonogram:

16.30-17.30

Przedszkole (w salach przedszkolnych, wejście przez szkołę),

klasa 1a (sala 1, N. Fagasik),

klasa 2a (sala 2, M. Werner),

klasa 3a (sala 3, A. Werner),

17.30-18.30

Klasa 4a (sala komputerowa , M. Zeuschner),

Klasa 5a (sala 8, I. Miałkas),

Klasa 6a (sala 5, I. Seliga),

18.30-19.30

Klasa 7a (sala 7, K. Kłak),

Klasa 8a (sala 6, R. Skomra),

Klasa 8b (sala 4, R. Krzemińska)

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny

1

Andrzejak Honorata

poniedziałek

14.00-15.00

2

Borowczyk-Przybylska Lidia

poniedziałek

15.30-16.30

3

Christop Joanna

czwartek

15.00-16.00

4

Fagasik Natalia

czwartek

14.00 – 15.00

5

Goroński Piotr

czwartek

15.15-16.15

6

Hądzelek Renata

Czwartek (co dwa tygodnie)

15.15-16.15

7

Jagodzińska Edyta

wtorek

15.30 – 16.30

8

Jaros Dorota

Środa (co dwa tygodnie)

14.20 – 15.20

9

Jewasińska Kamila

poniedziałek

16.15-17.15

10

Kempa Paweł

czwartek

15.15-15.45

11

Kleszcz-Kuryś Martyna

środa

13.00-14.00

12

Kłak Katarzyna

wtorek

15.30 – 16.30

13

Komsta Łukasz

poniedziałek

14.30-15.30

14

Krzemińska Renata

poniedziałek

16.15 – 17.15

15

Kwiecińska-Kańduła Marlena

czwartek (co dwa tygodnie)

15.15-16.15

16

Majewska Joanna

czwartek (co dwa tygodnie)

12.40 – 13.40

17

Miałkas Iwona

wtorek

15.30 – 16.30

18

Seliga Izabela

poniedziałek

14.20 – 15.20

19

Skomra Rafał

wtorek

15.30 – 16.30

20

Szuder Lucyna

czwartek

14.20 – 15.20

21

Świątek – Ludwiczak Małgorzata

czwartek

15.00 – 16.00

22

Tonder Ewa

poniedziałek

14.00-15.00

23

Werner Agnieszka

czwartek

14.20 – 15.20

24

Werner Magdalena

środa

15.05 – 16.05

25

Wiciak Dominika

czwartek

15.30 – 16.30

26

Wierzejewski Piotr

środa

15.15-16.15

27

Witkowska – Opas Edyta

poniedziałek

15.15 – 16.15

28

Zeuschner Małgorzata

środa

15.30 – 16.30

Zebrania z rodzicami
Skip to content